Odkaz na web autora těchto stránek.
Hlavní menuCo se děje u nás?Dění ze serveru xchatuTrocha zábavyZajímavosti a aktuality

Tato kategorie vznikla za účelem vašich stálých a neustále se opakujících otázek na jedny a ty samé věci. A protože je celkem nepohodlné to každému vysvětlovat zvlášť, vznikla tato kategorie, kde naleznete na většinu vašich otázek odpovědi. Budou sem přidávány nové odpovědi a otázky, podle toho jak často se budete na daný problém tázat. Pokud na některý z vašich dotazů jste nenašli odpověď zde, kontaktujte některého z našich stálých správců.

VÝZNAM JEDNOTLIVÝCH IKONEK U NICKŮ:

- tyto ikonky označují normální uživatele () a uživatelky () služby xchat, bez jakýchkoliv dalších výhod.

- tyto ikonky označují certifikované uživatele () a uživatelky  () služby xchat, což znamená že je ověřena totožnost tohoto človíčka, tzn. že je to opravdu on (ona). Od normálních uživatelů se liší ikonkou a větší pravděpodobnosti při systémovém předávání správce. Certifikace je zdarma. Více zde.

- Tato hvězdička označuje stálého uživatele služby xchat a stojí 130 Kč na rok. S její koupí získáte tyto výhody. SMS sledování logací uživatelů na XChat. Větší pravděpodobnost získání správce při automatickém předávání systémem. Zvýšený počet řádků výpisu na 75. Více místa v poznámkách (konkrétně máte možnost vložit do poznámek až 120 nicků). Více zde.

- tyto hvězdičky označují administrátory xchat a jejich získání nijak neovlivníte.

- tato hvězdička označuje VIP človíčka na xchatu. Nemůže být vyhozen z místnosti nikým jiným než administrátorem s červenou hvězdičkou.

JAK SE MŮŽU STÁT STÁLÝM SPRÁVCEM?

Tak proto, aby jste se mohli stát stálým správcem, musíte splňovat dvě základní kritéria. Musíte mít certifikaci a musíte mít nachatovnáno alespoň 300 hodin (18000 minut). Dále pak musí být především v dané místnosti, kde chcete být SS, stalý správce potřeba. Potom záleží jen na tom, jak jste oblíben v místnosti a jestli s vámi ostatní dosavadní SS souhlasí a samozřejmě že se musíte v místnosti často nacházet. V případě, že se SS stanete, je třeba splňovat ještě další podmínku a to strávit na xchatu v průměru 60 hodin měsíčně, tzn. asi 2 hodiny denně. jedná se o průměrnou hodnotu, která je xchatem počítána jednou za čtvrt roku.

JAK SE ODLIŠUJE OSOBNÍ STRÁNKA OD REKLAMNÍCH?

Hlavní rozdíl tkví v reklamě na stránkách a na obsahu stránky. Reklamní stránky jsou stránky na různé firmy, instituce i jednotlivce, kteří na těchto stránkách mají převážně zaměření na prodej nějakých věcí či na služby za peníze. Mezi takové stránky se počítají i stránky, které odkazují na stránky kde není nic či tématika, která nesouvisí s osobními stránkami a tedy prezentací osoby a je na nich pouze reklama. Za toto vše je kick, čili vyhození z místnosti.
 

     Stránky optimalizováni pro rozlišení 1024x768 a IE 5.0  a