Odkaz na web autora těchto stránek.
Hlavní menuCo se děje u nás?Dění ze serveru xchatuTrocha zábavyZajímavosti a aktuality

Asi nemusím ani říkat, že dodržování jistých pravidel je třeba, abychom nežili v chaosu a nevznikala nám tady anarchie .

Prvotní pravidla, které je třeba dodržovat, jsou pravidla celého xchatu, ale máme i jistá pravidla přímo v naší místnosti, které jsou spíše jen  upřesněním pravidel a doplněním jejich děr, ale je třeba je v naší místnosti také dodržovat.

Ale věřím že většina z vás není na xchatu od toho aby porušovala pravidla, ale aby si pokecala a případně se s někým seznámila.

ZÁKAZ:
 tapetování, odkazů na porno a vše s tím spojené (probírání sexu na skle), telefonní čísla na sklo, neplacená reklama (jako prodám bla bla...), nabídky různých placených služeb, neustálé škemrání o sex (na to jsou jiné místnosti) či o správce, odkazy na konkurenci ( damokles.cz, jiní chaty...),  neetické nicky ( napodobeniny nicků), nadávání ostatním a nepožívejte nečitelné barvy.


 za opakované porušování pravidel budete zařazeni do klíčů a pokud budete hrubě porušovat pravidla bude proti vámi dále postupováno dle pravidel xchatu (admin key, zákaz vstupu do všech místností, block IP) a dále pak dle zákona ČR ( trestní stíhání ) ... viz xchat.

POVOLENY:
 jsou odkazy na osobní stránky a profily na xchatu, avšak netapetovat s tím a v rozumném množství (tak max 5x do hodiny).

TOLERUJE SE:
 sprosté slova v omezeném množství (záleží výhradně na názoru správce), psaní caps look, v případě potřeby zvýraznění, opět v omezeném množství (záleží na názoru správce).

RADY:
 
pokud vám někdo nadává nebo tapetuje šeptem, je to jistě velice nepříjemné, avšak mi s tím nemůžeme nic dělat, protože se to dá jen těžko dokázat. Avšak na xchatu je možnost ignorace (pravé menu nabídky) pomocí které, když tam přidáte daný nick, zamezíte zobrazování jakýchkoliv zpráv od daného uživatele.

UPOZORNĚNÍ:
 správce není povinen normálním uživatelům zdůvodňovat proč koho kick. Povinen je to akorát sdělovat stálým správcům, adminům a vyhozenému, pokud si o to zažádají. Stejně tak, pokud budete správce neustále otravovat otázkami proč kickl a podobné, má právo vás bez varování vyhodit. Místnost Flirtík pro mladé je na flirtování a ne na mluvení o sportu a podobně. Pokud chcete kecat o tomto tak prosíme šeptem nebo v jiných místnostech k tomu určených. Pokud o tom bude hodně kecat na ploše a budete upozorněni správcem na omezení či přestání a neuposlechnete můžete dostat kick ( záleží na správci ).

další rady naleznete na stránkách NYCB.

     Stránky optimalizováni pro rozlišení 1024x768 a IE 5.0  a