Odkaz na web autora těchto stránek.
Hlavní menuCo se děje u nás?Dění ze serveru xchatuTrocha zábavyZajímavosti a aktuality


 Citát na den:
 

1. možnost náhodného vtipu


yrazene okno, tak svolaji schuzi.
Predseda:"Nevite o tom nekdo neco?"
Chvili se nic nedeje a pak se prihlasi zajic:
"No, ja bych o tom neco vedel..."
Predseda:"Tak co?"
"Jdu takhle kolem naseho krasnyho novyho zachoda a slysim divny funeni. Tak
se chci kouknout, co se deje a v tom se rozlitnou dvere, chytne me medved,
vytre si se mnou prdel a vyhodi me zavrenym oknem."
Vsichni se po sobe kouknou, ale medved je silak, tak ho nechaji na pokoji.
Druhy den jsou u hajzliku vyrazene dvere, tak zviratka svolaji druhou schuzi.
Predseda:"Kdo o tom neco vi?"
"Ja bych o tom neco vedela," prihlasi se liska, "jdu takhle kolem naseho
zachodku a slysim divny funeni. Jdu se takhle podivat bliz, ale nez jsem
stacila ucuknout, tak se rozlitly dvere, popad me medved, vytrel si se mnou
prdel a prohodil me dverma."
Vsichni se zase po sobe kouknou, uz jsou vic nasrani, ale precejen nechaji
medveda na pokoji. Nicmene treti den najdou misto kadibudky jen spalenou zem.
Vsude po okoli jsou trisky z prken, strecha se kymaci napichnuta na nejvyssi
borovici a zbytek okna je nalezen pul kilometru od puvodniho mista. Svolaji
tedy treti schuzi.
Predseda:"No tak tohle je uz ucineny vandalismus, KDO O TOM NECO VI?!!!"
Chvili je ticho.
"Nooo... ja bych o tom neco vedel..." prihlasi se jezek.


Kolik dalších vtipů ještě chcete:


2. možnost náhodného vtipu

 

     Stránky optimalizováni pro rozlišení 1024x768 a IE 5.0  a